فروش ویلا باغ دوبلکس در سرخرود، استان مازندران فروش ویلا باغ دوبلکس در سرخرود، استان مازندران

مشخصات کامل ملک

1,600,000,000
قیمت
محمودآباد / سرخرود
آدرس
200
زیربنا
600
مساحت
3
اتاق خواب
1
تعداد سرویس
1395
سال ساخت
0
تعداد مستر
1266
کد ملک


فروش ویلا باغ دوبلکس در سرخرود در استان مازندران. این ویلا باغ دوبلکس در بخش سرخرود محمودآباد واقع شده که از مهمترین مراکز تفریحی و توریستی استان مازندران است.

این ویلا باغ دوبلکس دارای موقعیتی ویژه از نظر مکانی است. سرخرود یکی از مناطق توریستی در استان مازندران محسوب میشود و با جاذبه های توریستی که در خود جای داده است، سالانه میزبان صدها هزار گردشگر از تمامی نقاط کشور می باشد.

علاوه بر این، سرخرود در مجاورت ساحل دریای خزر و رشته کوه های البرز قرار گرفته و دارای جاذبه های بیشمار طبیعی و تفریحی می باشد که این مزایای ویژه، افزایش چشمگیری در خرید و فروش ویلا در سرخرود ایجاد کرده است. در نتیجه این امر، طی سال های اخیر، قیمت املاک در سرخرود رشد چشمگیری داشته و سرخرود را به منطقه ای مناسب جهت خرید و فروش ویلا باغ، زمین، ویلا و... بدل کرده است.

شهر سرخرود در 6 کیلومتری غرب فریدونکنار و 15 کیلومتری شرق محمودآباد قرار دارد. فاصله این ویلا باغ دوبلکس تا ساحل دریا 2 کیلومتر و فاصله تا جاده اصلی 1500 متر می باشد. زمین ویلا باغ مذکور دارای 600 متر مساحت است و ویلای دوبلکس با زیربنای 200 متر در آن احداث شده است. این ویلا باغ دوبلکس، دارای 3 اتاق خواب است که هیچکدام مستر نمی باشد.

زمان اتمام ساخت ویلا باغ در سال 1395 میباشد. لازم به ذکر است که امکانات این ویلا باغ کامل بوده و علاوه بر بنای دوبلکس شیک و مدرن، دارای استخر روباز و حیاطی زیبا با گل کاری و نمایی بسیار چشم نواز است. ویلاباغ مذکور دارای کنتور آب، برق و گاز بوده و تمامی این موارد به صورت روشن و فعال، در هنگام فروش ویلا باغ در سرخرود، به خریدار تحویل داده می شود. قیمت فروش ویلا باغ فوق 600 میلیون تومان اعلام شده است.  •  پارکینگ
  •  تراس
  •  شومینه
  •  آلاچیق
  •  استخر
  •  باربیکیو
  •  آبنما

انتخاب قالب