فروش ویلای ساحلی در ایزدشهر، شهرستان نور فروش ویلای ساحلی در ایزدشهر، شهرستان نور

مشخصات کامل ملک

1,400,000,000
قیمت
نور / ایزدشهر
آدرس
120
زیربنا
200
مساحت
2
اتاق خواب
1
تعداد سرویس
1396
سال ساخت
0
تعداد مستر
1265
کد ملک


فروش ویلای ساحلی در ایزدشهر، واقع در شهرستان نور در استان مازندران، این ویلای ساحلی دوبلکس، دارای ظاهری شیک بوده و حیاط آن با گل کاری زیباسازی شده است.

ویلای ساحلی مذکور در ایزدشهر قرار گرفته است. ایزدشهر منطقه ای توریستی است که طی سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و این امر باعث افزایش ارزش املاک در آن شده است. ایزدشهر در شهرستان نور و در استان مازندران قرار دارد و در موقعیتی عالی در نزدیکی کوه های البرز و دریای خزر واقع شده است. فاصله ویلای ساحلی مذکور تا خط ساحلی دریا کمتر از 200 متر است.

متراژ زمین این ویلای ساحلی 200 متر و زیربنای ویلا 120 متر است که به صورت دوبلکس ساخته شده و تعداد 2 اتاق خواب در این ویلای دوبلکس تعبیه شده است.

نمای چوبی که در داخل ویلا استفاده شده، فضایی کلاسیک و شیک برای این ویلای دوبلکس ایجاد کرده است. علاوه بر موارد ذکر شده، شومینه ای هم در این ویلا وجود دارد که تزئین این ویلای دوبلکس شیک را کامل کرده و بر زیبایی آن می افزاید. همچنین می توانید از تراس ویلا، منظره زیبای حیاط گل کاری شده و ساحل دریا را مشاهده کرده و از آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است که ایزدشهر توریستی ترین منطقه در نور می باشد، به همین علت ایزدشهر برای خرید ویلا در نور، بهترین منطقه محسوب می شود. قیمت فروش ویلای ساحلی مذکور، واقع در ایزدشهر نور، معادل 400 میلیون تومان اعلام شده است.  •  پارکینگ
  •  تراس
  •  شومینه
  •  آلاچیق
  •  باربیکیو

انتخاب قالب