فروش ویلای دوبلکس جنگلی در صلاح الدین کلا نوشهر فروش ویلای دوبلکس جنگلی در صلاح الدین کلا نوشهر

مشخصات کامل ملک

2,200,000,000
قیمت
نوشهر / صلاح الدین کلا
آدرس
170
زیربنا
200
مساحت
2
اتاق خواب
1
تعداد سرویس
1396
سال ساخت
0
تعداد مستر
1261
کد ملک


این ویلای دوبلکس جنگلی در منطقه صلاح الدین کلا نوشهر و در مناطق جنگلی شمال کشور قرار دارد. قیمت فروش ویلای دوبلکس جنگلی مذکور 600 میلیون تومان می باشد.

این ویلای دوبلکس جنگلی در داخل کوچه ویلایی نشین در منطقه توریستی صلاح الدین کلا نوشهر و در مجاورت پارک جنگلی سیسنگان قرار گرفته است که رو به کوه های جنگلی البرز بنا شده است و تراس این ویلای دوبلکس جنگلی چشم اندازی زیبا از طبیعت بکر شمال کشور و منطقه صلاح الدین کلا برای شما فراهم می کند.

با این حال به لطف موقعیت مکانی عالی صلاح الدین کلا تا خط ساحلی دریا و جاده اصلی نیز فاصله چندانی برقرار نیست و به راحتی می توان با صرف مدت زمان اندکی به آن ها رسید. به علاوه، این ویلای جنگلی در مجاورت سد خاکی آویدر که از مناطق توریستی در شمال کشور می باشد، قرار گرفته است. این ویلا که در فاصله ای اندک در میان دریای خزر و جنگلهای شمال کشور قرار گرفته، موقعیتی ویژه برای دوستداران طبیعت است تا برای خرید ویلا در شمال کشور اقدام کنند.

متراژ زمین ویلا 200 متر و بنا 170 متر است که دارای 2 اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه است. کابینت های ام دی اف که در اشپزخانه استفاده شده از نوع براق AGT بوده و درب های این ویلای دوبلکس جنگلی از نوع ضد سرقت است.

حیاط محوطه سازی شده ، انشعابات تکمیلی وصل شده، پنجره های دو جداره از دیگر ویژگی های مربوط به این ویلاست. قیمت فروش ویلای دوبلکس جنگلی در صلاح الدین کلا نوشهر، 600 میلیون تومان اعلام شده اما قیمت نهایی توسط مالک در هنگام فروش ویلا مشخص می شود.  •  پارکینگ
  •  تراس

انتخاب قالب