خرید ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر، استان مازندران خرید ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر، استان مازندران

مشخصات کامل ملک

1,370,000,000
قیمت
نوشهر / سیسنگان
آدرس
120
زیربنا
250
مساحت
2
اتاق خواب
1
تعداد سرویس
1396
سال ساخت
0
تعداد مستر
1259
کد ملک


با خرید ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر، در استان مازندران میتوانید بطور همزمان از مجاورت با ساحل دریا و مناظر طبیعی پارک جنگلی سی سنگان نوشهر بهره مند شوید.

این ویلای ارزان در بهترین موقعیت نسبت به پارک جنگلی سیسنگان نوشهر واقع شده است و با دسترسی آسان به پارک ملی سیسنگان و محیط اطراف پارک و با نزدیکی به دریا، یک ویلای ارزان و اکازیون محسوب می شود. معماری این ویلای ارزان قیمت، از نوع ویلای فلت و متراژ ویلا 120 متر بوده که در زمینی به مساحت 250 متر واقع شده است. این ویلا دارای 2 اتاق خواب می باشد.

موقعیت مکانی این ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر است. سیسنگان در استان مازندران قرار دارد که یکی از بهترین مناطق برای خرید ویلا در شمال کشور است. به همین دلیل خرید ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر با توجه به منطقه توریستی سیسنگان در استان مازندران و شمال کشور، موقعیتی ویژه برای خرید ویلا در نوشهر پدید آورده است.

ویلای مذکور در کیلومتر 15 جاده سیسنگان نور و همچنین در فاصله 25 کیلومتری نوشهر واقع می باشد. همچنین فاصله این ویلای ارزان قیمت تا خط ساحلی دریا 700 متر می باشد. این ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر و در محیطی بسیار دنج و دارای امنیت بالا احداث شده و مجاورت با پارک جنگلی سیسنگان بر اهمیت و ارزش این ملک می افزاید. بر این اساس قیمت خرید ویلا 220 میلیون تعیین شده است که این امر ملک مذکور را به یک ویلای ارزان در سیسنگان نوشهر بدل کرده است.

همچنین لازم بذکر است که ویلای مذکور دارای جواز ساخت، کنتور برق و گاز و آب می باشد که در هنگام خرید ویلا به صورت وصل و روشن تحویل خریدار ویلا می شود. با توجه به مزایا و ویژگی های مناسب، خرید ویلای ارزان مذکور، در منطقه سیسنگان نوشهر توصیه و پیشنهاد می شود.  •  

انتخاب قالب