خرید ویلای اکازیون در سرخرود محمودآباد خرید ویلای اکازیون در سرخرود محمودآباد

1,800,000,000
محمودآباد / ملاکلا
460
860
5
1
1395
0
1257


موقعیت مکانی ویژه در سرخرود، کیفیت بالای ساخت و نمای زیبای این ویلا، در جمیع شرایط، این ویلا را به یک ویلای اکازیون جهت خرید تبدیل کرده است.

از نظر ظاهری این ویلا بسیار شیک ساخته شده و در ساخت آن از تجهیزات و امکانات مناسبی استفاده شده است. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این ویلا که این ملک را ارزشمند ساخته است، حیاط زیبا، گل کاری شده وچشم نواز این ویلا می باشد که با معماری حرفه ای طراحی و زیباسازی شده است.

نمای روبروی بنا که از تراس ویلا قابل مشاهده است، مشرف بر این حیاط زیبا و شیک می باشد که منظره ای زیبا پدید آورده است. استفاده از بوته های شمشاد در حاشیه های حیاط این ویلا بر زیبایی این ویلای اکازیون و شیک افزوده است.

علاوه بر مزایای فوق الذکر، دیگر ویژگی این ویلای اکازیون، موقعیت مکانی فوق العاده ی آن در یکی از بهترین نقاط سرخرود است که در نزدیکی خط ساحلی و در فاصله کمتر از 800 متر تا ساحل دریا قرار گرفته است. همچنین فاصله ی این ویلا تا جاده اصلی 500 متر می باشد که دسترسی آسان و سریعی به مناطق اطراف ویلا و شهر سرخرود و محمودآباد ایجاد کرده است.

این ویلا دارای 460 متر زیربناست که در زمینی به مساحت 860 متر بنا شده است. فضای داخلی این ویلا در کنار طراحی و معماری حرفه ای، بسیار دلباز و دنج می باشد و 5 اتاق خواب در این ویلا جای گرفته است. با در نظر گرفتن مزایای بی شماری که ذکر شد، خرید ویلای فوق پیشنهاد و توصیه می شود و از منظر کارشناسی، ویلای مذکور شرایطی اکازیون را دارا می باشد. قیمت خرید این ویلای اکازیون 1.8 میلیارد تعیین شده است.  •  پارکینگ
  •  تراس
  •  شومینه
  •  آلاچیق
  •  باربیکیو

انتخاب قالب