فروش ویلای جنگلی در نوشهر فروش ویلای جنگلی در نوشهر

مشخصات کامل ملک

1,750,000,000
قیمت
نوشهر / سیسنگان
آدرس
230
زیربنا
330
مساحت
4
اتاق خواب
2
تعداد سرویس
1396
سال ساخت
1
تعداد مستر
1240
کد ملک


این ویلای جنگلی در نوشهر و منطقه سی سنگان واقع شده است. ویلای جنگلی مذکور در نزدیکی خط ساحلی و مجاورت مناظر طبیعی با شرایطی اکازیون به فروش می رسد.

سوا از این موقعیت عالی، ویلا از نظر مسائل مربوط به کیفیت ساختمان نیز در وضعیت خوبی قرار دارد. استفاده از متریال های با کیفیت در ساخت و تزیین، طراحی داخلی کار شده، و حیاط بزرگ محوطه سازی و گلکاری شده نمونه شایان ذکر این ویژگی هاست.

حیاط بزرگ ساختمان شاید برجسته ترین ویژگی آن باشد، که با پوشش گیاهی انبوه و تنوعی که در گیاهان و درختان تزیینی، و نهال های مرکبات به کار برده شده در آن صوررت پذیرفته، فضایی بسیار زیبا و دل نواز را برای ساختمان پدید آورده است، در گوشه این حیاط و کنار باغچه آلاچیقی تعبیه شده تا نهایت لذت را ساکنین بتوانند از این فضای سرسبز ببرند.

متراژ زمین ساختمان 330 متر و بنا آن 230 متر است که به 4 اتاق خواب و یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. 1 اتاق خواب در طبقه پایین قرار گرفته و مابقی در طبقه بالایی جای گرفته اند. آشپزخانه هم که به صروت دنجی در گوشه سالن جای گرفته، بهره مند از کابینت های ام دی اف از مدل براق AGT است که در دو رنگ مشکی و سفید به کار برده شده اند.

دیگر مشخصه عالی ویلا، چشم اندازی فوق العاده و همزمان از دریا و جنگل است که از روی تراس خانه برای ساکنین به همراه می آورد،این موضوع به لطف موقعیت مکانی ممتاز ویلا که بین رشته کوه های البرز و منطقه ساحلی دریای خزر واقع شده است،صورت می پذیرد.  •  پارکینگ
  •  سیستم گرمایشی
  •  تراس
  •  حیاط

انتخاب قالب